• Wpisów: 1
  • Ostatni wpis: 266 dni temu, 02:49
  • Licznik odwiedzin: 232 / 267 dni
 
plaszczerenvov
 
http://www.polska-szafa.men/ - Nasz Polski świat mody słynie z tego że odsuwany jest na drugi plan na koszt  zagranicznej mody.  Bardzo często mówi się że  polska moda w porównaniu do innych krajów dopiero raczkuje, jednak gdyby   przypatrzeć się temu bardziej  polscy handlowcy są w stanie  pokazać  polskim klientom  naprawdę ciekawe koncepcje!
Od najbardziej rozchwytywanych fasonów aż po  wysokiej jakości tkaniny. Gdzie i dlaczego  pojawia się bariera kupujących? Brak potrzebych kompetencji projektantów czy szukający ludzie są za bardzo rygorystyczni w swoich poszukiwaniach?

Otóż nie! Chodzi o to że Polska Moda rozwijała się w dużo krótszym tempie niż marki międzynarodowe mając tym samym o wiele mniej czasu na wejście na właściwy tor. Nabywcy zauważając że sąsiednie rynki oraz zagraniczne marki przodują w rankingach zaufali zagranicznym projektatom odmawiając sobie zaszczytu korzystania z polskich, polskiego pochodzenia gadreroby. Brzmi niewiarygodnie aczkolwiek niestety to prawda.
Okazuje się że  wymarzonej kurtki, czy też innej części garderoby nie trzeba  pozyskiwać u naszych sąsiadów ze względu na to że wystarczy  zbadać  regionalny asortyment.

Kończąc spróbujmy  zaakceptować i pokochać to co  nasze! Zostawmy mity i dajmy szansę Polskim  handlowcom ale też pozostałym  ludziom obracającym się w tej branży.

Nie możesz dodać komentarza.